Startsida

1:a perioden för teckningsoptioner MSC B aktier pågår…

dark-frontpage
Jobba hos oss

Vi söker Senior javautvecklare/systemarkitekt!

Aktiedata MSC Group    
Aktiedata uppdateras första handelsdagen varje vecka, 2016-11-21
Snittvärden för 5/10/20/YTD handelsdagar51020YTD
Volymvägt avslutskurs (kr per aktie)2,222,222,252,54
Antal avslut under perioden (st)28842023324
Antal avslut per handelsdag (st)5,68,410,114,97
Antal aktier per handelsdag (st)18520256653750836284
Transaktionsvärde per handelsdag (kr)41177569748433192182
Andel avslutsdagar av möjliga handelsdagar (%)10010010099
Realtidsinformation Nasdaq OMX