Startsida

Välkommen till MSC Group!

dark-frontpage
Jobba hos oss

Vi söker Senior javautvecklare/systemarkitekt!

Aktiedata MSC Group    
Aktiedata uppdateras första handelsdagen varje vecka, 2016-04-22
Snittvärden för 5/10/15/20 handelsdagar5101520
Volymvägt avslutskurs (kr per aktie)2,232,242,222,22
Antal avslut under perioden (st)45106138154
Antal avslut per handelsdag (st)910,69,27,7
Antal aktier per handelsdag (st)13798214082161617280
Transaktionsvärde per handelsdag (kr)30799480354804533331
Andel avslutsdagar av möjliga handelsdagar (%)100100100100
Realtidsinformation Nasdaq OMX