Startsida

Välkommen till MSC Group!

dark-frontpage
Jobba hos oss

Vi söker Senior javautvecklare/systemarkitekt!

Aktiedata MSC Group    
Aktiedata uppdateras första handelsdagen varje vecka, 2016-08-15
Snittvärden för 5/10/15/20 handelsdagar5101520
Volymvägt avslutskurs (kr per aktie)2,72,682,682,68
Antal avslut under perioden (st)7999160216
Antal avslut per handelsdag (st)15,89,910,710,8
Antal aktier per handelsdag (st)23831135881487816569
Transaktionsvärde per handelsdag (kr)64391364683986644326
Andel avslutsdagar av möjliga handelsdagar (%)100100100100
Realtidsinformation Nasdaq OMX