Startsida

Välkommen till MSC Group!

dark-frontpage
Jobba hos oss

Vi söker Senior javautvecklare/systemarkitekt!

Aktiedata MSC Group    
Aktiedata uppdateras första handelsdagen varje vecka, 2016-05-23
Snittvärden för 5/10/15/20 handelsdagar5101520
Volymvägt avslutskurs (kr per aktie)2,412,382,352,31
Antal avslut under perioden (st)306584118
Antal avslut per handelsdag (st)66,55,65,9
Antal aktier per handelsdag (st)6282130381090111835
Transaktionsvärde per handelsdag (kr)15150310262560627439
Andel avslutsdagar av möjliga handelsdagar (%)100100100100
Realtidsinformation Nasdaq OMX